İhram Turizm'i yakından tanıyın.

Yılların tecrübesi ve birikimiyle, her geçen gün daha da artırdığımız hizmet kalitemizle, Allah'ın misafirlerine en iyi şekilde hizmet etmeye devam ediyoruz. Bugüne kadar düzenlediğimiz sayısız umre ve hac organizasyonuyla, tüm misafirlerimize unutulmaz bir hac ve umre hizmeti sunuyoruz.

Hakkımızda

İhram Turizm, Hac ve Umre organizasyonu alanlarında hizmet veren sektörün lider acentaları arasındadır. Ayrıcalıklı ve kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiş, yüksek müşteri memnuniyeti oranlarını başarıyla yakalamış, işine her zaman saygı göstermiş ve tüm bunları bir standart haline getirmiştir. Samimi ve alanında uzman ekibimiz; gerek Türkiyede, gerek Mekke ve Medinede bu anlamda hizmet etmeye yetkili, donanımlı ve hazırdır.

Kalite ve Tecrübe

Hac ve Umre organizasyonlarını, Kültür turlarını profesyonel kalitede düzenliyoruz. Ayrıca tüm firmaların uçak bileti hizmetini sizlere sunuyoruz. Uzman kadromuz ve kıymetli hocalarımızla, hac ve umre ibadetlerinizde sizlere en kaliteli ve üstün şekilde hizmet etmek için, kendimizi sürekli yeniliyor ve geliştiriyoruz. Siz değerli umrecilerimizin İhram Turizm farkıyla eşsiz bir umre ibadetine ve hac ibadetine hizmet etmek amacıyla Allah’ın misafirlerine en iyi hizmeti sunmaya gayret ediyoruz.

Allah'ın misafirlerine en iyi hizmet İhram Turizm'le

Hacı ve umreci adaylarımızı birer müşteri olarak değil, Yüce Allah’ın misafiri olarak görüyoruz. Mekke-i Mükerreme ve Medine-i Münevvere’yi ziyaret edenlerin, Beytullah’ı tavaf edenlerin, Hücre-i Saadet’in karşısında Peygamber Efendimiz’in (s.a.v) huzuruna çıkanların, Arafat’ta tövbe edenlerin ve Müzdelife’de sevgiliye yalvaranların hizmetkârıyız.

Sohbet başlat
Selamun Aleyküm.
Umre Turlarımızla Mübarek topraklara gidiyoruz.
Size yardımcı olmamızı ister misiniz?